Bajkowa wycieczka do Disneylandu

Chcesz zrobić swojemu dziecku niezwykłą niespodziankę? Zabierz je do Parku Rozrywki Walta Disneya. Na twoją pociechę czeka wiele baśniowych atrakcji, z których na pewno będzie zachwycone. Parady i przedstawienia sprawią, że każdy poczuje się w jak prawdziwej bajce. Disneyland jest podzielony na kilka tematycznych krain. Zarówno dziecko, jaki i nastolatek powinien znaleźć atrakcje, które będą mu odpowiadać. Wyprawa do Tego parku rozrywki może być spełnieniem marzeń Twojego dziecka.

Adventureland

Jest to kraina przygody, w której dziecko może zostać podróżnikiem lub odkrywcą. Czeka na nie wiele interesujących przeżyć oraz niezapomnianych przygód. Kraina ta dostarczy wszystkim małym odkrywcą niesamowitych emocji. Jeżeli twoje dziecko pasjonuje się światem przygód i lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom, ta tematyka będzie dla niego odpowiednia. W Adventureland dzieciaki będą miały szansę skorzystać z rollercoastera Indiana Jonesa i odbyć wycieczkę w kopalnianym wagoniku jadącym przez starożytne ruiny. Doskonałą okazją będzie również przeniesienie się do świata piratów czy odwiedzenie chaty Robinsona, która mieści się na drzewie.

Frontierland

Brama wejściowa do Frontierland w Praryżu o którym mowa /źródło deror avi - wiki/

Brama wejściowa do Frontierland w Paryżu o którym mowa /źródło deror avi – wiki/

Kraina dzikiego zachodu pozwoli Ci odkryć legendy na temat tego terenu. Jest to miejsce, które nadaje się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gwarantuje Ci wspaniałą przygodę! Na Dzikim Zachodzie możesz odbyć podróż pociągiem między szczytami Big Thunder Mountain lub przeżyć przygodę na pokładzie statku. Wizyta w wiosce Pocahontas umożliwi zdobycie wiedzy na temat życia Indian. Jeżeli jesteś osobą o mocnych nerwach powinieneś wybrać się także do Phatom Manor czyli domu strachów. Jest to nawiedzony budynek przez różne duchy. Kiedy wolisz spokojniejsze atrakcje skorzystaj z Parowych Statków, które pływają po sztucznym jeziorze.

Fantasyland

W tej krainie zakocha się każde dziecko! Jest ona inspirowana bajkami oraz kreskówkami Disneya.
Kraina fantazji to miejsce magiczne, które zaczaruje każdego swoją wyjątkową atmosferą. W tym miejscu możesz pójść na Szalone Filiżanki, czyli zakręconą karuzelę. Będziesz miał okazję polatać ze słynnym słoniem Dumbo czy odwiedzić Zamek śpiącej królewny. Dla miłośników magii stworzony został Labirynt Alicji w Krainie Czarów. Warto także odbyć podróż dookoła świata w Świecie Minatur oraz zdecydować się na wycieczkę z Pinokiem. Osoby, które uwielbiają Piotrusia Pana mogą odbyć specjalny lot.

Discoveryland i Main Street U.S.A

Główna ulica to pierwsza część parku. Znajduje się ona zaraz po wejściu na jego teren. Odbywa się na niej wiele parad. Zaraz obok położona jest Main Street Station. Ze stacji odjeżdża kolejka, która wozi odwiedzających wokół parku rozrywki. Discoveryland to kraina odkryć, w której masz szansę przenieść się w czasie oraz przestrzeni. Jedną z ciekawszych atrakcji jest Karuzela Międzyplanetowa. Oferuje ona przelot kosmiczną rakietą do galaktycznego świata. Warto także skorzystać z wyprawy statkiem kosmicznym.