nauka języka francuskiego

Francuski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Mówi w nim ponad 300 mln ludzi. To trzy razy więcej niż w języku niemieckim! Z tego też względu zapraszam Cię do zapoznania się z darmowymi kursami językowymi na tej stronie, które zostały opracowane przez pasjonatów tego języka. Jeśli szukasz sposobu na szybką, darmową naukę online francuskiego możesz być pewny, że ją znalazłeś. Porozmawiać z osobą w j. francuskim? Znaleźć pracę w Paryżu? Po przestudiowaniu 3 kursów to żaden problem!

Nauka języka francuskiego – co oferujemy?

Na naszej stronie masz możliwość znaleźć trzy w pełni darmowe kursy, które poprowadzą Cię po świecie tego pięknego dialektu. Nie musisz się rejestrować, podawać, żadnego maila, czy też płacić. Co będziemy mieć z tego? Satysfakcję, że Cię czegoś nauczyliśmy! Tak więc nie czekaj dłużej i zapoznaj się z naszymi trzema kursami

  • Podstawy francuskiego (21 lekcji)
  • Gramatyka języka francuskiego (12 lekcji)
  • Kurs francuskiego dla średnio zaawansowanych (12 lekcji)

Zacznijmy zatem od pierwszej pozycji!

Podstawy francuskiego

Pierwszym zbiorem lekcji, który chciałbym Ci przedstawić jest kurs podstaw języka francuskiego. Kurs francuskiego tu przygotowany pozwoli Ci bez problemu opanować język francuski na wysokim poziomie. Przygotowałem dla Ciebie 21 lekcji (aktualnie nadal w budowie), które pozwolą Ci na opanowanie wszystkich najpotrzebniejszych elementów wiedzy o tym języku. Francuski online oferuje również bogatą gamę wymowy w formacie mp3.

AKTUALIZACJA
POSTANOWILIŚMY WSPÓŁPRACOWAĆ Z MARKĄ PODSTAW JĘZYKOWYCH, DLATEGO ZNAJDZIECIE NASZ KURS POD DOMENĄ

Nauka francuskiego – kurs gramatyczny

Gramatyka francuska nigdy nie była prostsza! Dzięki dwunastu lekcjom nauczysz się za darmo od podstaw – gramatyki francuskiego!

 

Kurs francuskiego dla średnio zaawansowanych

To ostatni kurs, który znajdziesz na naszej stronie. Wiedza tutaj przedstawiona łączy dwa poprzednie kursy w całość i pozwoli Ci poznać techniki, które przydadzą się Tobie w praktyce. Ten kurs polecam osobom, które wiążą z Francją duże plany na przyszłość.

 

O kursach

Każdy kurs został napisany tak, aby wiedza w nim przekazana okazała się praktyczna.

Samouczek francuskiego – dlaczego warto?

To jedyny tak rozbudowany samouczek francuskiego w całym polskim internecie!

Co jeszcze oferujemy?

Na naszej stronie znajdziesz różne inne ciekawe propozycje takie jak – blog, baza wiedzy, czy kursy językowe. Piszemy o wszystkim!

Zapraszamy do starych lekcji, które zostaną tutaj jako „pomoce naukowe”, a nie tak jak planowano wcześniej, lekcje kursu: