nauka języka hiszpańskiego online
©Tatiana - stock.adobe.com

Hiszpański to piąty najpopularniejszy język na świecie. Gdy tylko doliczymy języki, które zachowują podobieństwo do tego dialektu, okaże się, że hiszpański otwiera bramy największej grupy językowej na świecie. Po opanowaniu tego języka sam zauważysz, że zaczniesz rozumieć, część słówek i gramatyki z języków takich jak jak – język francuski, portugalski, czy włoski.

Jeśli szukasz okazji do nauki hiszpańskiego to dobrze trafiłeś! Chciałbym przedstawić Ci największą bazę wiedzy na temat tego dialektu. Przygotowałem dla Ciebie 3 kursy językowe, które pozwolą Ci na opanowanie języka od totalnych podstaw, aż po poziom średnio zaawansowany. Dołożyłem wszelkich starań, aby treść w kursach była jak najbardziej praktyczna oraz wolna od błędów. Zapraszam do zapoznania się z 3 kursami języka hiszpańskiego!

Nauka języka hiszpańskiego – co dokładnie oferujemy?

Na tej stronie znajdziesz 3 w pełni darmowe kursy, które nie wymagają, żadnego podawania maila, czy rejestracji. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za kolejne lekcje. Co dokładnie oferujemy?

  • Podstawy hiszpańskiego (21 lekcji)
  • Gramatyka języka hiszpańskiego (14 lekcji)
  • Kurs hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych (10 lekcji)

Zacznijmy zatem od pierwsze pozycji z listy!

Podstawy hiszpańskiego

Każdy musi od czegoś zacząć swoją przygodę z nowym językiem obcym. Omawiany tu samouczek pozwoli Ci na bezproblemowe opanowanie podstaw języka hiszpańskiego. Dołożyłem wszelkich starań, aby nauka była jak najprostsza, szybka i skuteczna. W ciągu 21 lekcji nauczę Cię wszystkich kluczowych i najważniejszych informacji. Dodatkowo przygotowałem dla Ciebie (w trakcje budowy) ścieżki dźwiękowe z nagraną wymową słówek. Zapraszam!

Gramatyka hiszpańska

O ile wcześniejszy zbiór lekcji pozwoli Ci na opanowanie podstawowych słówek, ten pozwoli Ci na poprawne budowanie zdań w języku hiszpańskim. Samouczek został skonstruowany w taki sposób, abyś w przyszłości mógł do niego zaglądać w celu powtórki. To bardziej spisana baza danych, niż prawdziwy kurs.

Kurs hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych

To ostatni kurs, który chciałem tutaj zaprezentować. Po opanowaniu wiedzy przekazanych w 10 lekcjach bez problemu możesz wyjechać na wakacje do krain takich jak Hiszpania, czy Argentyna. Kurs polecam również osobom, które chcą wyjechać za pracą do Hiszpanii!